בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים מקצועים לעסקים זאת המומחיות שלנו , אנו משתמשים בטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום בניית אתרים על מנת להקים אתרים מרהיבים ומקצועיים ללא תקלות ובאגים . אם העסק שלך צריך אתר תדמייתי / אתר חנות וריטואלית / אתר תוכן / מיני אתר / פורטל / אתר אפלייקצית וואב הגעתם למקום שבו אתם רוצים להיות !

מק בוק עם SMWebsites בניית אתרים לעסקים
האתר של בניית אתרים לעסקים באייפד
SMWebsites בניית אתרים לעסקים על מסך מחשב

תיכנות אתרים זה דבר מורכב הדורש ידע וניסיון בלפחות 5 שפות תכנות

כל מתכנת ב SMWebsites בניית אתרים לעסקים מתמצא בכל האספקטים הקשורים בתכנות אתרים .


תכנות צד לקוח

צד הלקוח הוא כל מה שהגולש ומונעי החיפוש רואים ויכול לבצע באתר . תפקידו של מתכנת צד הלקוח הוא לקחת את קבצי הגרפיקה מהמעצבים ולהפוך אותם לאתר אינטרנט "קבוע" (ללא תוכן משתנה בשלב זה) , לבצע הכנות לSEO , לבצע בקשות מהצד שרת (AJAX) , לתכנת את האפקטים , לתכנת את ההתנהגות הריספונסיבית ועוד... כאשר בונים אתר אינטרנט יש חשיבות רבה לבחירת מתכנת מקצועי שידע לתכנת כל עיצוב ושידאג שלא יהיו באגים , תקלות ובעיות באתר אינטרנט . תכנות צד הלקוח מתוכנת בשפות HTML , CSS ו JavaScript .


תכנות צד שרת

צד השרת הוא כל מה שקורה מאחורי הקלעים של האתר . תפקידו של מתכנת צד שרת הוא לתכנן ולנהל את ממסדי הנתונים , להפוך את האתר ה"קבוע" לאתר דינמי בעל תוכן משתנה , לבצע חישובים ופעולות לוגיות (כמו אימות משתמשים לדוגמא) , להתממשק לאתרים / אפליקציות / תוכנת צד ג' ועוד... כאשר בונים אתר אינטרנט יש חשיבות רבה לבחירת מתכנת צד שרת מנוסה ומקצועי שידע לתכנת בצורה יעילה וטובה מכיוון שכל תקלה בצד השרת עלולה לגרום לקריסה של צד הלקוח . תכנות צד שרת מתוכנת בשפות PHP , ASP וממסדי הנתונים בשפת SQL .

חשיבות בניית אתרים לעסקים

SMWebsites בניית אתרים לעסקים מפתחים אתרים ייעודים לצרכי העסקים

אאם בעבר הלא רחוק כאשר לקוחות רצו ליצור קשר עם עסק הם היו פותחים את "דפי זהב" ומתחילים לחפש את העסק הרצוי . באותה תקופה עסק לא היה קיים אם לא היה ניתן למצוא אותו ב"דפי זהב" . בדיוק כמו אז ויתרה מכך היום עסק אינו קיים ללא נוכחות ברשת בין אם זה אתר ייצוגי או חנות וירטואלית ו/או עמוד בפייסבוק .

בעקבות ההבנה העמוקה של רוב בעלי העסקים בישראל שהם חייבים אתר אינטרנט שייציג את העסקים , קמו מערכות רבות המציעות בניית אתרים בחינם או בתשלום סימלי בסגנון "עשה זאת בעצמך" - מערכות אלו ברוב המקרים נותנות מענה חלש , חובבני ודורשות זמן רב ממפעילי האתר . בדיוק כפי שעסק משקיע כסף במראה העסק , בשיווק העסק , בתשתיות העסק ושוכר אנשי מקצוע מהשורה הראשונה כך על העסק להשקיע בבניית אתר ע"י מומחים שיספקו עבורו את הפיתרונות הטובים ביותר .

כל עסק מצליח חייב אתר אינטרנט ונוכחות ברשתות החברתיות

על פי סקרים שונים שנערכו לאחרונה בישראל עולים הנתונים הבאים :

מחפשים ומוצאים אנשי מקצועי ונותני שירות אך ורק באמצעות האינטרנט
88%
רכשו טובין בשנה האחרונה באתר חנות וירטואלית
76%
העדיפו ליצור קשר עם בית עסק באמצעות טופס באתר האינטרנט
69%
ביקרו באתר האינטרנט של מקום בילוי / אטרקציה / מסעדה לפני הגעתם למקום
94%

לקוחות ממליצים

מידע נוסף על בניית אתרים

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר

כאשר אנו בונים אתרים אנו משתמשים בטכנולגיות החדשות ביותר הקימות בתחום בניית האתרים , אתר שתוכנת בשפות העידכניות ביותר יהיה לו "זמן מדף" גדול יותר , יתמוך ביותר דפדפנים , יאפשר למתכנת ליצור אפקטים יותר מרהיבים ויעשה את האתר יותר פונקציונלי.

טכנולוגיות צד לקוח : HTML 5, CSS 3 , JavaScript , Boostrap , jQuery , AngularJS , PhoneGap , FontAwesome .

טנולוגיות צד שרת : PHP 5 , מערכת ייחודית שפיתחנו לבניית אתרים .

ללא מערכות מוכנות

בניית אתרים ללא מערכות מוכנות (Wordpress , Joomla , WIX וכד') מאפשרות למתכנתים , למקדמי אתרים ולמעצבים חופש עבודה מוחלט . חלק מהיתרונות של בניית אתרים לפי צרכי הלקוח ולא על בסיס מערכות מוכנות :

  • אבטחה - האתר יהיה מאובטח יותר מכיוון שהוא לא יתבסס על קוד פתוח אשר חשוף לכל המעוניין ( בחודש אפריל שנת 2015 התפרסמה פירצת אבטחה חמורה בכלל אתרי Wordpress אשר גרמה נזק עצום לבעלי אתרים ) .
  • נוחות ופשטות - כאשר בונים אתר אינטרנט ייעודי מכינים עבורו פאנל ניהול יחודי אשר מותאם לצרכי העסק, אנו נותנים דגש על נוחות ופשטות ניהול האתר מכיוון שפעמים רבות ניהול האתר הוא ניהול העסק .
  • איכות הקוד - אתרים שנבנו במערכות מוכנות מראש בדר"כ מכילות לא מעט שורות קוד מיותרות ומסובכות אשר פוגעות בביצועי האתר, דבר המוביל בסופו של דבר לטעינה איטית והורדת דירוג האתר במנועי החיפוש .
  • אמינות ללא פשרות - מערכות אתרים ייעודיות עוברות בדיקות רבות בכל שלבי פיתוח האתר לכן האתר יהיה אמין יותר וללא תקלות .
  • השמים הם הגבול - כאשר אין שום הגבלה על הגרפקאים , המעצבים ומהתכנתים לא קיים דבר אשר לא ניתן לעשות !

המשמעות של בניית אתר ייעודי היא קבלת אתר שמתוכנת מעוצב ומוקדם לפי הצרכים של העסק שלך ללא אימרות "את זה לא ניתן לבצע" או "לא ניתן להזיז את התמונה הזאת" או "לא ניתן לקדם את האתר" וכד' .

בניית אתר ע"י מתכנתים

בתחום בניית אתרים קיימים עסקים רבים שלא מעסקים מתכנתים כלל או מעסיקים במקרה הטוב בוגרי קורסים קצרים לבניית אתרים . עסקים אלו ברוב המקרים ישתמשו במערכות מוכנות מראש ובעיצובים מובנים מתוך בחירה (בריחה) מלגעת בקוד האתר . כמובן שניתן לבנות אתר בינוני או אפילו טוב באמצעות מערכות מוכנות וללא הרבה ידע בתיכנות אבל לעולם לא יהיה ניתן להגיע לאתר מושלם .

האם הייתם שוכרים אדם לא מנוסה ולא מוסמך לעשות לכם שיפוץ בבית העסק ? האם הייתם מאפשרים לאדם לא מנוסה לטפל לכם ברכב ? לא ולא , הייתם פונים לאנשי מקצוע מהשורה הראשונה שניתן לסמוך עליהם שיעשו את העבודה .

SMWebsites בניית אתרים לעסקים מתגאה בעובדה שאנו מעסיקים אך ורק אנשי מקצוע (מתכנתים) עם ניסיון איכותי אשר יפתחו עבורכם אתר אינטרנט בדיוק לצרכי העסק שלכם באיכות ללא פשרות !

שילוב מערכות צד ג

רוב העסקים בדרך כלל מקבלים שירותים מכמה מעסקים וחברות . אנו מציעים ללקוחתנו את האפשריות ליצור חיבור(ממשק) בין השירותים מחברות אחרות לבין אתר האינטרנט . שילוב מערכות צד ג' לא תמיד מתאפשר ותלוי האם לשירות השני (לא אתר האיטרנט) קיים ממשק מהאפשר לאתר אינטרנט לגשת אליו . אם זאת כאשר השילוב מתאפשר , ניהול העסק יהפוך קל יותר וידרש הרבה פחות זמן והתעסקות בתיאום בין האתר לבין העסק .

לדוגמא : מנהל של אתר חנות וירטואלית זקוק לשירותים של סליקה , שירותים של הפקת חשבוניות וראיית חשבון , שירותים של ניהול CRM ו ERP , ז"א שכאשר נכנסת הזמנה לאתר - יש צורך לבצע סליקה מנותן השירות , להפיק חשבונית אצל הרואה חשבון , להוסיף את הלקוח למערכת ולחסר את הכמות במלאי . אך במידה ואתר האינטרנט ישלב אפילו חלק מהשירותים (המערכות) , כאשר לקוח רוכש מוצר באתר החנות הוירטואלית - הסליקה תתבצע ישירות מהאתר , חשבונית תשלח אוטומטית ללקוח , הלקוח ירשם אוטומטית במערכת והמלאי יטופל לבד כל זה יקרה ללא צורך בתהערבות ממנהל האתר .

SMWebsites בניית אתרים לעסקים מאפשרת שילוב של כל מערכת התומכת באפשרות זאת .

קבל עכשיו הצעת מחיר לבניית אתר / לבניית חנות וירטואלית / לפיתוח מערכת מבוססת טכנולגיות וואב .