תהליך בניית אתרים לעסקים

תהליך בניית אתרים לעסקים

הקדמה

כאשר בונים אתר לעסק חשוב לדבוק בתוכנית עבודה שנקבעת מראש , באמצעות התהליך לבניית אתרים לעסקים שלנו אנחנו מבטיחים שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים ויקבלו אתר מקצועי לעסק שלהם באיכות הגבוהה ביותר ובזמן הקצר ביותר!

הצעדים בתהליך בניית אתרים לעסקים

  • תכנון האתר - בשלב זה אנו נתכנן ביחד את אתר העסק שלכם , נאפיין את האתר לעסק שלכם ונחליט איזה סוג אתר הכי מתאים לעסק , נסכם על מבנה עיצוב כללי של האתר , נחליט על : כמות הדפים והתוכן , מילות מפתח , באילו שפות האתר יתמוך (עברית ו/או אנגלית ו/או רוסית) ועוד. התהליך מתבצע בפגישה או באמצעות קשר טלפוני.
  • עיצוב האתר - בשלב זה נעביר למעצב מקצועי שלנו את אפייון האתר והוא יתחיל במלאכת עיצוב האתר לעסק שלך , המעצב ישלח סקיציה של האתר , במידה ואת/ה תיהיו מרוצים מהתוצאה המעצב יסיים את העיצוב ויעביר אותו למתכנתים שלנו לשלב בניית האתר , במידה ואת/ה לא תהיו מרוצים מהסקיציה המעצב יכין סקיצות נוספות עד שתהיו שלמים ומרוצים מ עיצוב האתר.
  • בניית האתר - בשלב זה נעביר את העיצוב והאפיון למתכנת/ים שמתמכים ב בניית אתרים לעסקים . המתכנת/ים יבנו את אתר העסק שלכם ויהפכו את העיצוב לאתר אינטרנט אקטיבי. תחילה נבנה שלד האתר , הפונקציות והפיצ'רים שיהיו פעילים באתר. לאחר סיום בניית האתר מתחילים להזין תוכן לאתר העסק שלכם.
  • הזנת תכני האתר - בשלב זה ישנם שתי אפשריות : א. אתם מספקים לנו את תוכן האתר ואנחנו מכניסים את התוכן לאתר תוך ליטוש קל של התוכן (לצורכי קידום האתר בגוגל וברשת האינטרנט) כפי שיסוכם בשלב תיכנון האתר (ניתן לקבל את שירות התרגומים שלנו גם לתכנים שאתם כתבתם) . ב. אנחנו מבצעים מחקר מעמיק בנושא העסק שלכם וכותבים עבורכם את כל תכני האתר , כל דף שיכתב יעבור לאישור בעל העסק . תמונות , סרטים וסרטונים של העסק יסופקו על ידכם.
  • הדרכה - בשלב זה אתר העסק שלכם מוכן ! אתם או איש מתאמכם יעבור הדרכה על המערכת לניהול אתר של SMWebsites ( מומלץ לקרוא בהרחבה על המערכת) , נלמד כיצד להכניס תכנים חדשים לאתר ולבצע כל שינוי שעולה על דעתכם באתר בעצמכם , כמו כן נלמד על הכלים הנלווים לאתר כמו Google Analytics לניתוח התנועה באתר שלכם וGoogle AdWords לניהול קמפיין האינטרנט .
  • פרסום וקידום האתר ברשת -בשלב זה האתר יעבור מהאחסון שלנו לאחסון שלכם (אנו נעזור לכם במידת הצורך לבחור את האחסון המתאים ביותר עבורכם) , אנו נפרסם את האתר שלכם ברשת , נפציץ לינקים וכתבות באתרים רלוונטיים לתחום העסק שלכם , במידה וסוכם על בניית דף Facebook ו/או Twitter נעשה את זה בשלב זה , בסוף השלב הזה האתר שלכם מעוצב מדהים , בנוי בצורה המקצועית ביותר ומקודם במנועי החיפוש השונים !


מאמרים קשורים

תגובות למאמר

SMWebsites בניית אתרים לעסקים התחילה את דרכה בשנת 2009 , מאז אנו בונים אתרי אינטרנט מרהיבים ואיכותיים עבור עסקים בכל הארץ .