עיצוב אתרים

SMWebsites בניית אתרים לעסקים מעצבים אתרים בהתאמה אישית לעסקים. עיצוב אתר העסק שלך הוא הרושם הראשוני שלך על הלקוחות , לכן אתה צריך מעצב מקצועי ויצרתי שיתאים את העיצוב לעסק שלך . אנו מעצבים אתרים , מעצבים אפליקציות , מעצבים לוגוים , מעצבים כרטיסים ביקור , מעצבים כרזות פרסום לרשתות חברתיות ועוד .

בחורה מחזיקה מחשב נייד עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

עיצוב אתרי אינטרנט יצרתיים , יחודים ומעניינים המותאים לאפיון תדמית העסק אשר יספקו חווית גלישה מירבית תוך הדגשת המסרים העיקרים של העסק .

עיצובים לוגוים (סמלילים)

כחלק מהליך המיתוג והשיווק באינטרנט מעצבים לוגוים מכל הסוגים : לוגוי טקסט , לוגוים גרפיים ולוגוים המלשבים טקסט ואלמטים גרפים עבור כל המדיות .

עיצוב מודעות ופרסומות

מאחורי כל קמפיין שיווק מוצלח נמצאים גרפקיאים יצרתיים. אנו מעצבים מודעות שיווקיות וריאליות לרשתות חברתיות ופרסומות לקמפייני פרסום בגוגל .

עיצוב למדיה מודפסת

עיצוב למדיה מודפסת עבור עסקים הכוללת עיצוב כרטיסי ביקור חד-צדדים או דו-צדדים , מדבקות , סטייקרים , כרזות פרסום ופוסטרים .

מסך שמציג בניית אתרים לעסקים

חווית גלישה (UX)

חוויית גלישה היינה החוויה שחווה הגולש באתר בזמן פעילותו באתר העסק שלכם . כדי שהגולשים ירצו להשתמש באתר או באפליקציה , חוויית הגלישה שלהם חייבת להיות מעולה אחרת הגולש לא יחזור בשנית לאתר ויצא ממנו במהרה .

על מנת שחווית הגלישה תהייה מירבית יש צורך לאפיין ולתכנן את חוויית המשתמש עוד בשלבים המוקדמים של בניית האתר . חלק הנקודות החשובות ביותר באפיון חווית המשתמש , עיצוב האתר ושיווק העסק היא להגדיר היטב את קהל היעד (גיל , שפה , מין וכד') , מה הצרכים שלו , באילו פלטפורמות ומכשירים הגולש מגיע אל האתר ומה מטרת האתר עבור העסק .

מאפייני חוויית הגלישה מורכבת מ 8 מרכיבים שנהוג להתייחס אליהם בחווית הגלישה:

 • שימושיות - הפונקציות והאפשריות הקיימות באתר אינטרנט וקלות התפעול שלהן. (לדוגמא: הוספת מוצרים לסל הקניות , יצירת קשר וכד')
 • התמצאות - פשטות הניווט והתמצאות בתוך אתר האינטרנט. (מבנה תפריטים , ניווט מהירים וקיצורי דרך)
 • נגישות - יצירת מבנה מידע בתוך הדפים המתאימה לדרך שבה הגולש חושב או מחפש מידע .
 • אסתטיות - מידת היותו של האתר נעים לעין , המראה הכללי של האתר אינטרנט ושימוש בצבעים נעמים המשתלבים .
 • נוחות - התאמת התוכן והתצוגה של האתר העסק למגוון רחב של דפדפנים , מסכים שונים ומכשירים שונים .
 • מידע בעל ערך - הצגת מידע מעניין ובעל ערך העונים למטרת ביקור הגולש באתר האינטרנט .
 • התחדשות - עדכון בתדירות גבוהה של תוכן האתר על מנת שתהייה סיבה לביקורים חוזרים .
 • אמינות - הצגת תוכן ומידע אמין בלבד ללא טעיות והטעיות .
בניית אתרים כרוך בתהליך מורכב המחייב בשלביו הראשונים לבצע אפיון חווית גלישה .
אייפון 5 SMWebsites

עיצובים אתרים מותאמים

עיצובים אתרים מותאמים (ריספונסיבים) הייא עיצוב אתר המתאים עצמו באופן אוטומטי לכל גודל מסך שממנו הגולש מגיע אל האתר.

את עיצוב האתרים הריספונסיבי מחלקים בדר"כ ל 5 קטגוריות עיקריות על מנת לתת מענה מירבי לגולשים :

 • מסכים קטנים מאוד - מסכי טלפון קטנים כאשר מחזיקים את הטלפון בצורה אנכית .
 • מסכים קטנים - מסכי טלפון קטנים כאשר מחזיקים את הטלפון בצורה אופקית או מסכי טאבלטים קטנים .
 • מסכים בינונים - מסכי טאבלטים סטנדרטיים .
 • מסכים גדולים - מסכי מחשב ניידים או מסכי מחשב קטנים .
 • מסכים גדולים מאוד - מסכים מתקדמים במחשבים ניידים או מסכי מחשב נייח .

עבור כל אחד מהקטגוריות הנ"ל יש צורך בביצוע התאמות מיוחדות בתוכן ובגרפיקה כך שיהיה לגולש נוחות מירבית בעת גלישה באתר האינטרנט . כיום גוגל מחייבת כל אתר אינטרנט להיות ריספונסיבי או להחזיק עמוד מותאם מובייל בנפרד אחרת דירוג האתר יפגע באופן משמעותי .

טאבלט SMWebsites עיצוב אתרים לעסקים

ממשק משתמש (UI)

ממשק משתמש (UI) הינו כל מה שהמשתמש רואה כאשר הוא גולש באתר אינטרנט , ממשק זה מקשר בין הגולש לבין המערכת שמאחורי הקלעים . עיצוב ממשק המשתמש באתר אינטרנט בדרך כלל נעשה לפי שיקולים של פונקציונליות - מה הדרך הטובה והנוחה ביותר שבה הגולש יכול להגשים את מטרותיו באתר תוך שמירה על אינטראקטיביות חוויתית , שיקולים של שיווק - עיצוב ממשק ייחודי שיבלוט על פני המתחרים תוך מתן דגש על יתרונות לעומת האחרים , ושיקולים של חווית המשתמש .

עיצוב הממשק המשתמש באתרי אינטרנט כולל בתוכו את עיצוב "מסגרת האתר" , מבנה האתר , התפריטים , הפקדים באתר , שדות הכנסת מידע , טבלאות , רקעים וכל שאר הדברים שהמשתמש רואה כאשר הוא גולש באתר אינטרנט .

אנחנו בSMWebsites בניית אתרים לעסקים עיצבנו אתרים רבים בהתאמה אישית ולכן צוות הגרפיקאים שלנו מנוסה ומקצועי מאוד בנושא זה .
מחשב SMWebsites בניית אתרים לעסקים

עיצוב תדמית

תדמית העסק מגדירה כיצד העסק נראה בעייני האחר והרושם שהעסק עושה על המתובן בו . בעולם האינטרנט תדמית העסק היא אתר האינטרנט , העמודים החברתיים ומודעות הפרסום .

כאשר מעצבים תדמית עבור עסק חובה לשמור על קו עיצוב אחיד . לדוגמא אנו SMWebsites בניית אתרים לעסקים בחרנו להדגיש את הצבעים כתום ותכלת ולכן לכל אורך האתר , העמוד פייסבוק שלנו , הלוגו ומודעות הפרסום שלנו צבעים אילו הודגשו . כאשר שומרים על קו עיצוב אחיד העסק (המותג) יהיה קל יותר לזיהוי ע"י הגולשים , תייצרו רושם אצל הגולשים של עסק רציני ואמין ולבסוף תקבלו יותר לקוחות .

גלה עולם חדש של עיצוב וחדשנות

חשיבות עיצוב אתרים מותאם לעסק שלך

כאשר משתמש נכנס לאתר אינטרנט, הדבר הראשון שמשאיר אותו באתר הוא קודם כל המראה הכללי, עיצוב האתר. הדבר הראשון והבסיסי שהעין רואה הוא צורה וצבע, ורק לאחר מכן הוא קורא את התוכן, בוחן את סידור התוכן, ומתחיל לדפדף באתר.

עיצוב אתר מקצועי הוא עיצוב המבטא באופן הברור ביותר את רוח החברה – הבריף שלה, את המסרים והערכים העיקריים שלה ואת השירותים או המוצרים שלה. ניקח לדוגמא את האתר שלנו (SMWebsites) , גם בלי לקרוא את התוכן העיצוב מעביר מסרים של רצינות , מקצועיות ויצרתיות , זה לא מקרי - הגרפקאים הונחו לעצב את האתר עפ"י שלושת המסרים הנ"ל. לכן תמיד עדיף עיצוב מקצועי על פני עיצוב חינמי.

עיצוב אתרים מקצועי ותכליתי מושך מבחינת שימושיות את הגולש לכל האזורים החשובים באתר, הגולש מבין באופן מיידי את מבנה האתר והיכן ימצא את מבוקשו . באתר שמעוצב ידודתי למשתמש : הניווט יהיה קל ופשוט , התוכן יהיה מאורגן בצורה הגיונית ואלגנטית , המסרים החשובים יודגשו , הכפתורים יהיו גלויים ונגישים וחווית המשתמש תהיה מעולה .

עיצוב אתר מקצועי הוא עיצוב הלוקח בחשבון את קהל היעד וסוגי המכשירים (מחשבים , טאבלטים וטלפונים חכמים) , מתאים את עצמו בהתאם לתצוגת המשתמש ובכל מקרה אינו משעמם או יוצר תחושת ריקנות. יחד עם זאת הינו נקי וברור ולא עמוס מידי בפרטים העלולים ליצור בלבול אצל הגולש .

ההבדל בין אתר טוב לאתר מצויין הוא העיצוב

מעצבים אתרים לקוחים בחשבון שהגולשים קובעים ב10 שניות הראשונות שהם גולשים באתר אם הוא איכותי או לא. אתר שמשאיר את הגולשים בתוך אתר העסק שלך הוא אתר מצויין. כמובן שהאתר חייב להיות מלא בתוכן עשיר ומעניין ושום עיצוב לא יכול לחפות על חוסר תוכן, אבל בשביל שהגולש בכלל יתחיל לקרוא ולהתעמק . ישנם מספר דברים שהמעצבי אתרים שלנו שמים עליהם דגש בעת עיצוב אתר לעסק :

 • העברת המסרים העיקרים של העסק - כאשר מעצבים את האתר יש צורך בתכנון קפדני מראש ולאחר מכן לדאוג שהמסרים יעברו אל הגולש בצורה הברורה ביותר .
 • עיצוב ייחודי ומותאם לצרכי העסק - ניתן בקלות רבה לראות ולהרגיש כאשר אתר "עוצב" בתבנית מוכנה מראש , על מנת לעשות אתר מצויין בהכרח יש צורך לעצב אתר ייחודי שנותן מענה מדוייק לצרכי העסק .
 • התבלטות על פני אתרים מתחרים - חשוב לבצע בדיקה מעמיקה של האתרים המתחרים של העסק על מנת להתבלט ולהראות טוב יותר , מקצועי יותר ומעניין יותר מהמתחרים .
 • שימושיות וייעלות - שעיצוב האתר יאפשר לגולש להתמצאות באתר בקלות , לבצע פעולות באתר בנוחות ולמצוא את התוכן המבוקש בייעלות .

המיזוג בין השראה, עיצוב מדוייק המעביר את המסר וממשקי משתמש פונקציונאלים, הוא שעושה את ההבדל בין אתר טוב לאתר מצוין.
מק SMWebsites בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים

בניית אתרים ומערכות מורכבות המבוססות טכנולגיות וואב ע"י צוות מתכנתים מקצועי ומנוסה .

עיצוב אתרים

עיצוב תדמית ואתרי אינטרנט ייחודים ויצרתים בהתאמה אישית לצרכי העסק .

קידום ושיווק אתרים

קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש ובניית מערך שיווק אינטרנטי רחב .

פיתוח אפליקציות

פיתוח אפלקציות משלב הרעיון עד לחניות האפלקציות של אפל , גוגל ומיקרוסופט .

תיכנות אתרים זה דבר מורכב הדורש ידע וניסיון בלפחות 5 שפות תכנות , בואו לגלות את המומחיות שלנו .